Orbital Boru Kesme

Orbital Boru Kesme

Boru kesim makine parkurumuz, paslanmaz boruları 21mm’den 325mm boru çaplarını orbital kesim makinalarımız ile çapaksız kesim yapmaktadır. Eş merkezli sıkıştırma pensleri sayesinde boruyu deforme etmeden kesebilir, ince duvarlı paslanmaz çelik borular ve tüpler için idealdir. Sizlere kısa sürede mükemmel, çapaksız bir yüzey bırakır.

Boru Yaka’ın kullandığı modern makine, aşağıdaki avantajları sağlamaktadır:

Daha hızlı ve verimli kesim

Manuel yöntemlere göre daha hızlı ve verimli bir şekilde kesim yapılmaktadır.

Daha yüksek kalite

Daha yüksek kalitede kesimler yapılmaktadır

Daha hassas kesim

Daha hassas kesimler yapılmaktadır.

Daha az atık

Daha az atık üretilmektedir.

Modern Teknoloji ile Akış ve Hijyen Teknolojisini Keşfet!

Orbital Kesim Nedir?

Orbital kesim, bir disk şeklindeki kesici aleti, borunun etrafında dairesel bir hareketle döndürerek boru kesme işlemidir. Bu yöntem, çapaksız ve düzgün bir kesim sağlar.

Orbital kesim yöntemi, ince duvarlı paslanmaz çelik borular ve tüpler için idealdir. Bu borular, geleneksel kesim yöntemleri ile kesildiğinde çapaklanma ve deforme olma riski yüksektir. Orbital kesim yöntemi ise, bu riskleri en aza indirir.

Boru Yaka, modern makine ile boru kesim işlemlerini gerçekleştirerek, müşterilerine daha hızlı, verimli, hassas ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Boru Yaka’ın modern makine ile boru kesim işlemlerini gerçekleştirmesi, endüstri projelerinde kullanılan boruların daha hızlı, verimli, hassas ve kaliteli bir şekilde üretilmesini sağlamaktadır.

Boru kesme işlemi, boruların çeşitli uygulamalarda kullanılabilmesi için gerekli olan önemli bir işlemdir. Boru kesme işlemini gerçekleştirirken, doğru yöntemi ve ekipmanları kullanmak ve güvenlik önlemlerine dikkat ederek imalat yapılmaktadır.

Orbital Boru Kesme ile Mükemmel Çözümler!

HİZMETLERİMİZ

Whatsapp
1
Scan the code
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabilirim?