Paslanmaz Tee

Paslanmaz Tee

Boru Yaka, 33 yılı aşkın süredir birçok endüstrideki farklı uygulamalara yönelik çözümler geliştirip sunuyor. Tecrübesi ve eğitimli personeli sayesinde sanayi ve endüstri sektöründe sayısız başarı öyküsüne yol açtı.

Boruda Paslanmaz Tee bağlantı, boru hattına başka bir boru eklemek için kullanılan bir bağlantı parçasıdır. “T” harfine benzeyen bir şekle sahiptir, bu nedenle bu adı almıştır. Paslanmaz Tee bağlantıları, farklı malzemelerden ve farklı boyutlarda yapılabilir. En yaygın kullanılan malzemeler çelik, paslanmaz çelik, ve bakır.

Kullandığımız modern makine parkuru sayesinde 19,05mm ile 114mm arasındaki tüm çaplarda boruya yaka açma üretebiliyoruz.

İki Borunun Birleştiği Yer…

Boru Yaka’nın modern teknolojisi sayesinde boruların şekillendirilmesi ve kaynaklanması ile mükkemmel kusursuz ürünler üretilmektedir. Bu teknoloji sayesinde borular, geleneksel yöntemlere göre daha hızlı ve daha hassas bir şekilde şekillendirilebilmektedir. Ayrıca, boruların kaynak kalitesi de modern teknoloji sayesinde önemli ölçüde artmıştır. Bu sayede, boruların mukavemeti.dayanıklılığı, akış hızı ve hijyeni öenli ölçüde artmış olmaktadır.

Paslanmaz Tee bağlantıları, su, gaz, hava ve diğer sıvı ve gazların boru hatlarında dağıtılmasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, ısıtma ve soğutma sistemlerinde, yangın söndürme sistemlerinde ve endüstriyel uygulamalarda da kullanılır.

Boru Yaka ile Hızlı ve Kesin Çözüm!

Siz Tasarlayın Biz Üretelim!

Paslanmaz Tee bağlantıları, iki ana tipte gelir: eşit kollu paslanmaz tee ve redüksiyon paslanmaz tee. Eşit kollu paslanmaz tee’ler, tüm kollar aynı çaptadır. Redüksiyon paslanmaz tee’ler ise, bir kol diğerinden daha küçük bir çapa sahiptir.

Paslanmaz Tee bağlantıları, boru hatlarına farklı şekillerde bağlanabilir. En yaygın yöntem, somun ve cıvata ile bağlamaktır. Diğer yöntemler, lehimleme, kaynak ve flanş bağlantısını içerir.

Paslanmaz Tee bağlantıları, boru hatlarının güvenli ve verimli bir şekilde montajında önemli bir rol oynar. Doğru Paslanmaz Tee bağlantısını seçmek, boru hattının performansını ve ömrünü en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olacaktır.

Avantajları

Malzeme maliyetini en aza indirir

Orbital kaynak işlemi için mükemmel hazırlık

Bağlantı Kalitesi

Temel boru kesilmez

Yüksek güvenilirlik

Zamandan tasarruf

Tek kaynak bağlantısı

Dönme izleri yok.

Mükemmel Akış

Hijyeniktir.

PASLANMAZ TEE Kullanım Alanları ve Türleri

  • Eşit kollu Tee: Bu, en yaygın Tee bağlantı türüdür. Tüm kollar aynı çaptadır ve genellikle su, gaz ve hava dağıtım sistemlerinde kullanılır.
  • Redüksiyon tee: Bu Tee bağlantısında, bir kol diğerinden daha küçük bir çapa sahiptir. Bu, bir boru hattında farklı çaplarda boruları birleştirmek için kullanılır.
  • Dirsek tee: Bu Tee bağlantısı, dirsek şeklinde bir kolu vardır. Bu, bir boru hattının yönünü değiştirmek için kullanılır.
  • Dört yollu Tee: Bu tee bağlantısı, dört kolu vardır. Bu, bir boru hattında dört farklı boruya bağlanmak için kullanılır.
  • Çapraz Tee: Bu tee bağlantısı, çapraz şeklinde bir kolu vardır. Bu, bir boru hattında iki boru hattının birbirine dik olarak bağlanmasını sağlar.

Paslanmaz Tee bağlantıları, boru hatlarının montajı ve bakımı için önemli bir araçtır. Doğru Tee bağlantısını seçmek, boru hattının performansını ve ömrünü en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olacaktır.

BORU YAKA TEKNOLOJİSİ İLE MALİYETLERİ AZALTIN
VE VERİMLİLİĞİ ARTIRIN

HİZMETLERİMİZ

Whatsapp
1
Scan the code
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabilirim?